Av. Dr. Mehmet Emin Tatlıpınar yılın en başarılı hukuk adamı ödülüne layık görüldü

Her yıl medya, sanat ve iş dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği ALTIN TAÇ ÖDÜLLERİ 2022 ödül töreni Gizem Deniz Kirişci organizatörlüğünde görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.
Sunuculuğunu Gizem Deniz Kirişci ve Gökay Kalaycıoğlu’nun gerçekleştirdiği gecede ‘’Gelin Etmeyin Gelin Eğitelim ‘’ sloganı ile büyük bir farkındalık yaratıldı. Yıldızlar geçidi yaşanan geceye yoğun ilgi gösterildi.

Alanında yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Av. Dr. Mehmet Emin Tatlıpınar  ‘YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN HUKUK ADAMI ‘’ seçildi ve sahnede ödülünü aldı. Av. Dr. Mehmet Emin Tatlıpınar sahnede yaptığı konuşma ile izleyenlerden büyük alkış topladı. Sahnede ödülü ile poz verirken ‘Bugün burada beni bu ödüle layık gören herkese saygılarımı sunuyorum, bu ödül benim için çok anlamlı, çok özel, çok gurur verici… Herkese çok teşekkür ediyorum.’ dedi.

Türkiye’nin başarılı avukatı Av. Dr. Mehmet Emin Tatlıpınar’ın başarısı ALTIN TAÇ ile taçlandırıldı. Sektöründe bu ödülü alan tek isim olan, güçlü enerjisi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken ve önümüzdeki günlerde adını çok daha sık duyacağımız Av. Dr. Emin Tatlıpınar, çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.