Hakkımızda

Okurlarına tamamen tarafsız ve ilkeli bir yayıncılık vizyonuyla kurulan haber sitemizde hem yurttan hem dünyadan güncel haberleri okurlarımızla buluşturmak için kurulduk. Amacımız okurlarımıza en doğru haberi en hızlı bir şekilde sunarak okurların merak ettiği tüm kategorilerde haberlere ulaşmasını sağlamayı misyon edindik. Kısa sürede ülkenin en prestijli ve güvenilir haber sitelerinden birisi olmak için basın yayın kurallarına riayet ederek haberlerimizi tarafsız bir şekilde sunmaktayız.

Haberlerin hiç birinde taraf olmadan ve tüm haberlere birinci ağızdan ulaşarak yorum dahi katmadan okurlarımıza ulaştırmaktayız. Haberlerimizle hem ülke hem dünya gündemini elimizde tutarak ciddi bir okur kitlesine ulaşmak için tüm ekip arkadaşlarımız doğru haberi hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışmaktadır.

Yayınladığımız her haberi okurlarımız okurken doğru haber okuduklarına emin olmalarını hissettirmek adına mücadele ederken aynı zamanda basın-yayın kurallarını asla ihmal etmeden tarafsızlığımızı okurlarımıza gösterdiğimize ilk günden itibaren inancımız sonsuzdur.