İkinci El Eşya

İkinci el eşya alım satım aşamasında en dikkat edilmesi gereken sektörlerden birisidir. Güvenilir ve tecrübeli bir firma tercih edildiğinde sorunsuz bir biçimde yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli mobilyalara ve beyaz eşyalara ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra satım noktasında da eşyalarınızı değerinde vermek istiyorsanız bu güvenilirlik duygusuna ihtiyacınız vardır. Ankara’da 25 yıllık tecrübesiyle hizmet veren İlhan Spot bu noktada ilk tercihiniz olmaya aday. Çünkü hem alım hem de satım aşamasında beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet standardına sahip.

Günümüzde spotçular tüm eşya gruplarını içeren bir ürün yelpazesine sahiptir. Yemek odası, yatak odası, çalışma odası, misafir odası, salon, mutfak ve beyaz eşyalar için çok zengin bir ürün yelpazesi vardır. Özellikle ikinci el eşyalarda sağlamlık ve sunulan garanti en önemli faktör olduğundan spotçu seçiminde size bu güvenilirliği sağlayan firmalara yönelmelisiniz. Spot beyaz eşya alanlar bu noktada uzun yıllar kullanabilecekleri kaliteli ürünler temin etmek isterler. Dolayısıyla gerek sunulan garantiyle gerekse ürünlerin kalite standartlarıyla bu beklentinin gerçekleştirilmesi şarttır.

Artık her kesimden insanın ihtiyaç duyabileceği bir sektör olması ise ürün kalitesinden kaynaklanmaktadır. Geçmişte ikinci el denildiğinde sadece çok eski, kullanışsız ve yıpranmış eşyalar akla gelse de günümüzde sıfıra yakın veya az kullanılmış ürünlere de rastlanabiliyor. Bu sebepten ötürü ikinci el eşya alanlar toplumun her kesiminden olabiliyor.

Tüm gelir gruplarına ve sosyal alanlara yayılmış olan bu alışveriş rutini gelişen yelpazelerle beraber daha da ilgi çekici hale geliyor. Hatta günümüzde artış gösteren 2.el eşya alan yerler için en net sebebi bu olarak gösterebiliriz. Teknolojiyle beraber daha da hızlı bir biçimde eşya temin edilebiliyor olması, tüm eşyaların tam değerinde alınması ve satılması kazanç anlamına gelebiliyor. Sunulan garanti süresi, nakliye dahil hizmetler ve ücretsiz olarak size sunulan fiyat tespit ziyareti hizmetin artı yönleri olarak değerlendirilebilir.

Güvenilir Spotçular

İkinci el eşya almak herkes için uygun fiyata evin ihtiyaçlarını gidermek anlamına geliyor. Aslında bu kadar uygun fiyatlara sunulmasının belli başlı sebepleri var. Örneğin bulabileceğiniz eşyalar arasında ikinci el ürünler kadar aynı zamanda sıfır ve hiç kullanılmamış ürünleri de satın alabiliyorsunuz. Bu spot satış olarak öne çıkan ve bildiğiniz markaların fabrika üretimini olan ürünleri çok daha uygun fiyatlara alabilmenize fırsat yaratıyor.

Artık spotçular için birkaç farklı ürün skalası olduğunu bu yüzden rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunlar arasında insanların sıfır ya da sıfıra çok yakın az kullanılmış olarak sattıkları ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Daha eski ve yıpranmış fakat çok uygun fiyatlarla ikinci el eşyalara ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda fabrikadan temin edilmiş, henüz hiç kullanılmamış spot beyaz eşya ve mobilyalara ulaşabiliyorsunuz. Ürün mağazada satılan ürünlerle aynı nitelikleri taşıyor olup çok daha uygun fiyatlarla tüketiciye sunulabiliyor.

Özellikle de beyaz eşya alanlar bu noktada büyük bir memnuniyet duyuyor. Normal şartlarda söz konusu olan fiyatların çok daha altına satın alabiliyor, nakliyesinden montajına kadar pek çok hizmetten de faydalanabiliyorlar. Satmak istediğinizde de kolayca Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğrafını gönderebiliyor ve bu sayede fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Aldığınız fiyat doğrultusunda da satmak veya satmamak sizin elinizde olan bir seçeneğe dönüşüyor. Hem alırken hem de satarken kârda olmanızı sağlayan bu sistemle evinizin eşyalarını yenilemek ayrı bir zevke dönüşebiliyor.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar bunu en çok beyaz eşya gibi nispeten daha pahalı ürün grupları için tercih ediyor. Bu sayede daha kaliteli bir biçimde eşyalarınızı yenileyebiliyor, evinizin konfor seviyesini arttırabiliyorsunuz. Zira spot eşyalar tercih edebildiğiniz için model yükseltmek, daha yüksek enerji verimliliğine sahip ürünler tercih etmek ve uygun fiyata eşya yenilemek mümkün hale gelebiliyor.

Üstelik bunu 2.el eşya alan yerler tüm beyaz eşyalar için mümkün hale getiriyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, derin dondurucu ve hatta klima için bile seçeneklere ulaşabiliyorsunuz. Böylece evin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan en uygun fiyatlarla temin etmek mümkün hale geliyor. Beyaz eşyalarda özellikle garanti sunulan eşyalara rastlıyor olmak alacağınız hizmetin ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlayabiliyor.

Yalnızca ikinci el eşya piyasasında rastlayabileceğiniz ve fiyatlara dahil olan montaj hizmeti, taşıma hizmeti ve nakliye sürecini de avantajlarınız arasına dahil etmek mümkün. Fiyatların tümü bu standartlar dahilinde belirlenmiş olup buna rağmen son derece uygun seviyededir.

İkinci El Eşya Alanlar Memnun Mu?

Tabii ki memnuniyet noktasında alınacak olan hizmet ve hizmetten beklentileri ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor. Bir mağazada çok yüksek bir fiyat etiketiyle satılan buzdolabını, spotçular vasıtasıyla çok daha uygun fiyata temin etmek mümkündür. Aynı markanın aynı modelini çok daha uygun fiyatlara sıfır olarak satın almak sizin için memnuniyet yaratan ana faktör olabilir.

Ayrıca tıpkı mağazadan satın aldığınızda da karşınıza çıkacağı gibi ürün bulunduğu noktadan evinize kadar getirilmektedir ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Ekstra bir kurulum masrafı olmadığı gibi nakliye aşaması için de ekstra bir masrafınız olmamaktadır. Dolayısıyla beyaz eşya alanlar bu yüzden fazlasıyla memnun kalabiliyor. Mağazadan yapılan alışveriş gibi eksiksiz bir biçimde tüm adımlar tamamlanıyor.

Yalnızca alım noktasında değil mevcut eşyalarınızı satmak istediğinizde de benzer bir durum söz konusu oluyor. Satmayı düşündüğünüz beyaz eşya, oturma grubu ya da salon takımı için fotoğrafları çekerek Whatsapp hattına gönderebiliyorsunuz. 05392998903 numaralı telefona atacağınız fotoğraflar kısa sürede değerlendirilerek size fiyat teklifi yapılıyor. Onaylamanız halinde de eşyalar evinizden alınıyor ve ücreti size takdim ediliyor. Hızlı bir biçimde satmak istediğiniz 2.el eşyaları elden çıkarabiliyorsunuz. Yine aynı hızda ikinci el eşya alanlar tarafından sürdürülen memnuniyeti tadabiliyorsunuz.

2.El Eşya Alan Yerler

Artık hemen hemen her noktada karşımıza çıkan spot dükkanlar ve 2.el eşya alan yerler toplumun dikkatini çekmeye devam ediyor. Çok uygun fiyatlarla eşya satın almak istediğinizde size fırsatlar sunan bu mağazalar aynı zamanda eşya satmak istediğinizde de değerinde alım yapabiliyorlar. Haliyle hem alıcı konumunda hem de satıcı konumunda kazanan taraf olmanızı mümkün hale getiriyorlar.

İsterseniz tek bir kanepe satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda bütün bir salon takımı tercih edebiliyorsunuz. Klasik modellerden modern tasarımlara kadar uzanan çok zengin ürün yelpazesinden seçiminizi yapabiliyorsunuz. Çocuk odası ihtiyacınız için ayrı ayrı mobilyalar seçebiliyor ya da takımlardan birisini beğenebiliyorsunuz. Tümü uygun fiyat garantisiyle size sunulan, kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler olarak öne çıkıyor.

Beyaz eşya alanlar bunu eski eşyalarını satarak çok daha avantajlı bir şekilde değerlendirebiliyor. Eski buzdolabınızı satmak için fotoğrafını Whatsapp aracılığıyla göndererek fiyat teklifi alıyorsunuz. Aynı zamanda beğendiğiniz beyaz eşya için fiyatı öğrenerek eskisini verip yenisini satın alabiliyorsunuz. Çok daha cüzi fiyatlara eşyalarınızı yenileme fırsatı tanıyor olması ikinci el eşya almayı daha da makul bir seviyeye getiriyor. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz eşyaları temin etmek ya da mevcut eşyalarınızı satmak istediğinizde ilk durağınızın bu yerler olması bundan kaynaklanıyor.