İzmirli İşadamı Halil Atalı’dan Girişimcilere Tavsiyeler

Sosyal medyada son dönemin en çok konuşulan figürlerinden İzmir’li iş insanı Halil Atalı kendisi gibi genç kardeşlerine iş hayatı konusunda verdiği tavsiyeleri ile biliniyor.

kişi, adam içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Sıfırdan gelerek büyüyen iş adamlarından olan Halil Atalı, sosyal medyada kendisi gibi genç iş insanlarına verdiği tavsiyeler hem de doğaya olan merakıyla Z kuşağının ilgisini çeken ünlülerden. Daha çok emlak sektöründe yaptığı olağanüstü işlerle bilinen Halil Atalı’nın kendi kurmuş olduğu şirketleri de mevcut. İşi gayrimenkul olmasına rağmen her fırsatta kendini doğaya atmasıyla bilinen Halil Atalı, sosyal medyanın en çok izlenen kamp ve doğa videolarını paylaşıyor sevenleriyle.

Gazetemize verdiği açıklamada Halil Atalı gayrimenkul alanında yeni girişeceği projenin sinyallerini de verdi. Atalı şöyle konuştu.

“ Hepimizin bildiği gibi eskiden moda olan şehrin içinde yaşamak ve hayatın odağında olmaktı. Son dönemin hızlı ve karmaşık dünyasında ise bu durum dönüştü. İnsanlar şehrin karmaşasından kaçarak sakin yerlerde kafa dinlemek ve doğayla bir olmak istiyorlar.

Organik kelimesi sadece ürünlerde değil, insan hayatının kendisinde de hayat buluyor. Doğadaki evinde kendi ürünlerini yetiştirerek, kendi elektriğini üreten ve hayatlarını tamamen organik yaşamak isteyen büyük bir kitle var artık. Önümüzdeki iqos terea günlerde belki de onlar için güzel projelerimiz olabilir.” diyerek gayrimenkulde yeni bir projenin sinyalini vermiş oldu takipçilerine.