Raif Akyüz’ün bu haftaki konuğu Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran Erkan Can oldu

Sunuculuğunu Raif Akyüz’ün yaptığı Number One Türk ekranlarında yayınlanan “Sanat Dünyası” programının ikinci sezonunun üçüncü program konuğu “Gemide” filmi ile Türk sinema tarihine damga vuran sinema, dizi ve tiyatro dünyasının duayen oyuncularından Erkan Can oldu.

Konuk olduğu program boyunca içtenliği, mütevaziliği ile gönülleri fethedecek açıklamalar yapan Erkan Can programda ilk replikli oyunundan, Nejat Uygur’a duyduğu sevgiye kadar hiç konuşulmamış ve sorulmamış sorulara cevaplar verirken başarılı oyuncu daha vizyona girmeden en çok merak edilen filmlerden biri olan 1 Mart’ta vizyona girecek olan“Meşru Gayrimeşru filminde oynama hikayesine kadar ilginç açıklamalarda bulundu.

Raif Akyüz Number One Türk ekranlarında Sanat Dünyası adlı programının ikinci sezonunun ilk programında Toprak Sağlam, ikinci bölümünde duayen oyuncu Zihni Göktay gibi isimleri konuk alırken geçtiğimiz yıllarda da Natalie Burn, Silvio Simac, Jack Ilco, Trendz, ve Otilla gibi dünya starlarını ve ülkemizin önde gelen sanatçılarını programına konuk etmişti.

Raif Akyüz’ün sunduğu Sanat Dünyası  programı 25 Şubat akşam saat 18:00’deı Number One Türk ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.